![3](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/3-7.jpg)
22 квітня о 11:46 на номер екстреного виклику «101» надійшло повідомлення від жительки м. Шумськ, про те, що громадянин 1953 року народження, що проживає в м. Шумськ на вул. Л.Українки, 26 зачинився у квартирі та не відповідає на телефонні дзвінки (виникла підозра на погіршення його стану здоров’я).
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-11.jpg)
На виклик вирушив черговий караул 16-ї державної пожежно-рятувальної частини в складі 4-х чол. на автомобілі.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-8.jpg)
Рятувальники провели розвідку під час якої по висувній драбині потрапили у квартиру де виявили та врятували чоловіка, в якого була підозра на інсульт. До місця події направлено працівників екстреної медичної допомоги.