![7f39ab291c7f246c](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/7f39ab291c7f246c-640x360.jpg)
До Міжнародного дня пожежників збірна рятувальників Тернопільській області здійснила підйом на Говерлу у формі. Про це повідомили на сторінці управління ДСНС України у Тернопільській області.
Це була частина їхньої підготовки до участі у змаганнях “Найсильніший пожежний-рятувальник Івано-Франківськ 2023” за форматом “Firefighter Combat Challenge”.
![Рятувальники Тернопільщини відзначили професійне свято Рятувальники Тернопільщини відзначили професійне свято](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/7577bfcce5436040.jpg)
Рятувальники піднялися на Говерлу. Фото: Управління ДСНС України у Тернопільській області
“Команда поставила ціль піднятись на вершину в бойовому одязі та зі спеціальним спорядженням, що використовується в роботі пожежно-рятувальних підрозділів. Це було справжнє випробування для них, що дозволило підвищити фізичну підготовку та стійкість до стресу”, – йдеться у повідомленні.
![Рятувальники Тернопільщини відзначили професійне свято на Говерлі Рятувальники Тернопільщини відзначили професійне свято на Говерлі](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/40e3b84b2dda0465.jpg)
Пожежники на Говерлі. Фото: Управління ДСНС України у Тернопільській області
Також на Говерлі відствяткували День народження працівниці Головного управління ДСНС в області Наталії Тяжолої.
![Рятувальниця Наталія Тяжола Рятувальниця Наталія Тяжола](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/671b6d39ebb48059.jpg)
Наталія Тяжола відзначила День народження на Говерлі. Фото: Управління ДСНС України у Тернопільській області
![Пожежники виходять на Говерлу Пожежники виходять на Говерлу](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/3dd2de6a676cf150.jpg)