Головна Новини Підгрушна “кістка в горлі” Росії стала жертвою “кісєльовщини”

Підгрушна “кістка в горлі” Росії стала жертвою “кісєльовщини”

ПідгрушнаТернопільська спортсменка – олімпійська чемпіонка Сочі – 2014, дружина народного депутата від ВО Свобода Олексія Кайди, заступник міністра Сімє, молоді та Спорту, майор міліції, інструктор зі стрільби  Олена Підгрушна шокована інформацією, яка поширюється в соцмережах і на деяких російських форумах про те, що вона нібито бере участі в АТО, і працює в Слов’янську.

“Враховуючи, що я на сьогоднішній день повністю віддаю себе роботі в міністерстві , роботі з дітьми та спортсменами , ця інформація викликала у мене шок і почуття несправедливості … Це позбавлені сенсу домисли і повна маячня . Вчора і сьогодні я брала участь у гала -концертах і спортивних святах в Києві. Ніхто і ніколи не пропонував мені приймати участь у АТО ” , – заявила Підгрушна .

Безымянный5

Вона вважає , що це частина російської пропаганди . Підгрушна припустила , що , очевидно , “журналісти ” вирішили згадати давню історію з прибалтійськими біатлоністками , які нібито воювали в Чечні. Хоча , воно ж і зрозуміло – методички ЗМІ не змінюються вже більше як десять років , а тому байки все ще свіжі і дієві. До того ж , треба ж якось помститися нашим олімпійцям , які в останні дні олімпіади стали кісткою в горлі росіянок.

http://zloy-odessit.livejournal.com/#post-zloy_odessit-419574

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here