Головна Новини П’яна сварка завершилася смертю і строком 8,5 років

П’яна сварка завершилася смертю і строком 8,5 років

vbyvstvoАпеляційний суд Тернопільської області підтримав позицію  прокурора та залишив без змін вирок суду 1-ої інстанції, яким тернополянина визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого і засудив його до 8,5 років позбавлення волі.

Встановлено, що у квартирі між двома чоловіками, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, виник конфлікт через зниклий мобільний телефон. Власник телефону, запідозривши господаря квартири у крадіжці, жорстоко побив його металевою милицею. Від отриманих травм побитий чоловік помер у лікарні.

 Вину обвинуваченого в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні повністю доведено сукупністю зібраних під час досудового розслідування та дослідженими в судовому засіданні доказами.

Тернопільський міськрайонний суд засудив обвинуваченого, який вже 4 рази відбував покарання у місцях позбавлення волі за вчинення різних злочинів, за умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, до 8 років 6 місяців позбавлення волі та зобов’язав його сплатити родичам потерпілого майже 30 000 гривень матеріальної та моральної шкоди.

Апеляційний суд Тернопільської області залишив апеляційну скаргу обвинуваченого без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без змін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here