Головна Новини Про працевлаштування в поліцію через “фінансову призму” можна забути на завжди?

Про працевлаштування в поліцію через “фінансову призму” можна забути на завжди?

11800420_1032807050072500_5292020751556305029_nПро те, як буде здійснюватись набір у поліцію Тернополя розповів начальник головного управляння міліції в Тернопільскі області Олександр Богомол.

За попередньою інформацією, з вересня ми будемо набирати кандидатів до патрульної поліції. Вимоги і критерії, гадаю, повторювати не варто, адже про них стільки говорилося і писалося, що ті, хто задався ціллю бути лицем нової патрульної поліції, достеменно їх знають. Хочу зазначити, що якогось упередженого ставлення до кандидатів з числа міліціонерів не буде, єдине, аби репутація не було заплямована і людина довела свою готовність викладатися на повну. Тому кажу своїм підлеглим – маєте бажання – дійте. Час, аби привести до порядку і знання законодавства і фізичну форму, у вас є. Бо, до слова, зарплата патрульних стартуватиме від восьми тисяч гривень. Такого матеріального забезпечення на початках не буде в інших поліцейських підрозділах.

Водночас хочу зазначити, що з власної ініціативи за рахунок внутрішніх резервів – у зв’язку з некомплектом – ми вже сьогодні пропорційно розділити кошти для підвищення зарплат та адресної допомоги нашим співробітникам.

– Яка процедура переходу міліції у поліцію.

– З дня опублікування закону «Про національну поліцію» всі працівники міліції вважаються попередженими про скорочення. Дев’яносто днів триватиме процедура переходу в поліцію. Як саме? Гадаю, найближчим часом отримаємо роз’яснення з МВС. Але на цей час ніхто не звільняє нас від професійних обов’язків. Згідно закону ми зобов’язані виконувати покладені на нас функції.

За місяць повинен бути створений штатний розпис працівників поліції, і вже тоді конкретно можна буде говорити про служби, посади, розатестацію окремих підрозділів. Допоки офіційної інформації немає, фантазувати не варто.

– «Дуже легко щось презентувати, але дуже важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції» – це слова Президента України Петра Порошенка, під час підписання в присутності представників патрульної поліції закону «Про національну поліцію». Розчарування боїмося усі. Тому сподіваємося, що і тернопільська і українська поліція загалом стане по-справжньому новою.

– Я переконаний у цьому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here