Головна Новини Прохання розповісти про заметені дороги на Тернопільщині!!!

Прохання розповісти про заметені дороги на Тернопільщині!!!

Для більшої зручності наших читачів ми вирішили наносити на інтерактивну карту ті ділянки доріг на Тернопільщині які після стихії 15-17 грудня залишаються непроїзними та по яких утруднено рух для автомобілів.

Більшість даних ми беремо із офіційного сайту Державтоінспекції України, однак також просимо наших читачів надсилати нам інформацію про те до яких населених пунктів на Тернопільщині немає проїзду для автомобілів окрім тих які є трасами районного, обласного та всеукраїнського значення, загалом відомо, що понад 100 населених пунктів залишаються відрізаними від світу.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Що говорити про школярів з с.Серединки Тернопільського р-ну, які вже два тижні не ходять у школу, людей похилого віку та дітей, яким неможливо надати медичну допомогу.Куди тільки не звертаємось, однак ніхто не реагує на наші прохання – розчисти дорогу. Скільки все це може продовжуватися???

  2. Вже більше тижня немає сполучення у напрямку (язик не повертається назвати дорогою) Хоростків – Постолівка. 10 км шляху, який з”єднує містечко Хоростків та декілька сіл із дорогою, що веде до райцентру Гусятин. Якщо і Хоросткові люди ще сяк так дають собі раду, маючи на території свою інфраструктуру(лікарня, мережа магазинів і т. п.)то для мешканців с. Сорока настав кінець світу: медична допомога відсутня, ліків неможливо придбати, продуктів харчування немає бо неможливо їх доставити. особливо страждають пенсіонери бо і пенсії немає через заметені дороги. На всі вмовляння до Тернопільського автодору відповідь одна – це не наші проблеми, у вас є райавтодор. Райавтодор розводить руками – каже що немає потужної техніки. Місцеві МНСники також нічим зарадити не можуть. Чим завинили перед владою ці нещасні люди, яких вона кинула на призволяще в стихію?
    Допоможіть, люди добрі очистити нас від снігу, або Тернопільщину від такої влади. Благаємо!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here