![1684912813_348601936_261315906380154_3653594972953662773_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684912813_348601936_261315906380154_3653594972953662773_n-640x480.jpg)
Проректорка з науково-педагогічної роботи Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк разом із членами наглядової ради ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», директором навчально-наукового центру конверсії військових кадрів та ветеранів війни ЗУНУ, полковником Іваном Бугаєм вручили сертифікати про проходження курсів «Оператор БПЛА» інспекторам ДСНС Тернопільської області.
Директор ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Вадим Ластовицький зазначив, що вже 2 групи фахівців успішно пройшли навчання на базі навчально-практичного центру коледжу.
«Для нас велика честь вручити вам сертифікати про проходження навчання, адже ви захищаєте нас, нашу країну, наше майбутнє, рятуючи життя тисячам українців. Разом ми велика сила!» – наголосила Оксана Десятнюк.