Головна Новини Прокурор хоче повернути Хоптяну кабінет

Прокурор хоче повернути Хоптяну кабінет

1540372_574799485944980_1201437529_oПрокурор Тернопільскої області, Генадій Мовчан, звернувся з вимогою звільнити захоплене приміщення облдержадміністрації. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

2 лютого набрав чинності Закон України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

«Відповідно до цього Закону, – зазначив прокурор області Геннадій Мовчан, – Від кримінальної відповідальності звільняються особи за певну категорію злочинів, скоєних ними під час акцій протесту, лише за умови повного припинення протиправних дій, звільнення захоплених адміністративних приміщень, розблокування транспортних комунікацій, вулиць у місті Києві та інших населених пунктах».

Проте, на Тернопільщині на даний час не звільнено приміщення обласної державної адміністрації, що на вулиці Грушевського, 8 в обласному центрі, особами, перебування яких у приміщенні ОДА не пов’язане з виконанням трудових обов’язків.

Однак, джерела ЗЗ в ОДА стверджують, що жорстка розмова про терміни повернення на робоче місце велася під час аудієнції Хоптяна у Президента, яка відбулася у вівторок. На Банковій, м’яко кажучи, незадоволені, що намісник Януковича пересувається областю “інкогніто”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here