Головна Новини Прокурор міста Тернополя прозвітує якщо його “запросять” по-закону

Прокурор міста Тернополя прозвітує якщо його “запросять” по-закону

Сьогодні на “політичній” сесії Тернопільської міської ради за “підказки” народного депутата Олексія Кайди було прийнято звернення до Генпрокурора В. Пшонки та міністра внутрішніх справ В. Захарченка, щоб ті забезпечили явку своїх підлеглих, які на  засідання були запрошені, зокрема начальник міськвідділу УМВСУ та прокурор міста, проте вони не з’явилися. Натомість обидва відомства прислали листи.

У своєму коментарі для ЗМІ прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров зазначив: “Законодавство України визначає, що прокурор інформує органи місцевого самоврядування про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку. Законом України «Про прокуратуру» визначено, що таке інформування здійснюється двічі на рік.

У лютому 2013 року відповідна довідка була направлена на ім’я міського голови м.Тернополя, в якій детально проінформовано про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку за 2012 рік.

В той же час, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що рішення про заслуховування такої інформації повинне прийматися на сесії міської ради, чого не було зроблено, а отже, порушена процедура щодо виконання вказаної норми українського законодавства.

Прокуратурою міста Тернополя інформація про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку підготовлена та може бути подана в розумні строки з дати прийняття рішення міської ради про заслуховування такої інформації. Як цього і вимагає норма закону”.

Коментаря начальника міського відділу міліції поки що немає.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here