Головна Новини Прокурорське “межигір’я” на Кременеччині (фото)

Прокурорське “межигір’я” на Кременеччині (фото)

Заступник прокурора Тернопільскої області, екс-прокурор міста Тернополя Сергій Банах у свої архітектурних смаках і поглядах на розкішне життя мало що відкотився від самого екс-президента диктатора Януковича і його розкішних палаців Межигір’я і мисливского будиночка у Сухолуччі.

Сергій Банах – ніякого бізнесу немає, посада не дозволяє..

Вся нерухомість та земля належть батькові прокурора Володимиру Банаху. Проте люди з села Кімната на Кременеччині, де ми відшукали маєток, при запитанні “Чиє добро?”, відповідали: “Та чиє. Прокурора!”.

«Тут не Сергій Банах живе, а Володимир Банах, – відповів чоловік років 60 з вигляду коли почали розпитувати. – Я його батько, Сергій буває рідко. Кажу вам чесно, то все моє, є всі документи. Купував, робив… Я вже десять років в бізнесі, працюю директором фірми, яка працює суто на Європу. Яка зарплата казати не буду, але вона дозволяє будувати, плюс у кожного ж є якісь заощадження» – повідомляє 20хвилин

Три великих будинки зі зруба, одна кам’яна будівля, грот, та невеличкий сосновий бір сотих на двадцять обнесені металевогою огорожею. Поряд майданчик для заняття спортом, гойдалки, дерев’яна спостережна вежа, рукотворний ставок з причалом та пляжем. Подвір’я, ставок та облагороджена територія займають більше гектара…

20 хвилин

32103m 32104m 32105m 32106m 32107m 32108m

5 КОМЕНТАРІ

  1. а ще пан прокурор розс1кае по м.Кременець на Хаммер1. Сама особисто бачила 15 жовтня 2013 року. я дуже здивувалась, що в такому маленькому м1ст1 е так1 машини. тут звичайно всй жигул1, 1номарок мало. тому в оч1 дуже западае щось незвичне. я спитала у прохожих хто це на так1й машин1. вони в1дпов1ли, що це прокурор.

  2. Батько прокурора, до речі, має свій бізнес. І це в кременці вам любий скаже. Так що нічого дивного. Ви чиновників ОДА попитайте, там цікавіше)))))))))

  3. скромно, грано і зі смаком! Я уважаю людей, які можуть собі позволити, але не роблять з того фетишу

  4. на Кременеччині нема проблем з деревиною Так що будинок не такий вже і дорогий. Але оригінальний. Видно, що люди не бикують.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here