Головна Новини Прокурори стали на захист тернопільських журналістів

Прокурори стали на захист тернопільських журналістів

прокуратураДіяльність органів прокуратури області спрямована на реалізацію пріоритетів, визначених Генеральною прокуратурою України. Одним з таких напрямків є забезпечення конституційних прав громадян на своєчасне одержання винагороди за працю.

Органи прокуратури Тернопільської області тримають на постійному жорсткому контролі питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати. У ході наглядової діяльності відстежуються публікації у засобах масової інформації.
Зокрема, за повідомленням, опублікованим в ЗМІ прокуратурою міста Тернополя винесено постанову про проведення перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів у діяльності Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії з питань дотримання вимог законодавства про працю України в частині належного проведення розрахунків при виплаті заробітної плати працівникам за відповідний відпрацьований ними трудовий період.
Також прокуратурою надано доручення Територіальній державній інспекції з питань праці у Тернопільській області провести відповідну перевірку у телерадіокомпанії в межах наданих законом повноважень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here