Головна Новини Прокуратура оскаржує рішення суду яке грунтується на грамотах екс-мера

Прокуратура оскаржує рішення суду яке грунтується на грамотах екс-мера

_MG_417113.01.2015 року Кременецький районний суд ухвалив звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв’язку із зміною обстановки та закрити розслідуване стосовно нього кримінальне провадження. Прокуратура із зазначеним рішенням суду не погодилася.

У Кременецькому районному суді у ході розгляду кримінального провадження стосовно колишнього міського голови Почаєва, який обвинувачується у незаконному відчуженню земельної ділянки площею 4,5 га, захисник обвинуваченого заявив клопотання про звільнення екс-посадовця від кримінальної відповідальності та закриття стосовно нього кримінального провадження у зв’язку зі зміною обстановки.

Прокурор, який підтримував у суді державне обвинувачення, заперечив проти заявленого клопотання.

Кременецький районний суд ухвалив звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності за ч.1 ст. 364, ч1.ст.366 КК України у зв’язку із зміною обстановки та закрити кримінальне провадження.

Прокуратура області, не погоджуючись з цим рішенням суду, оскаржує його в апеляційному суді Тернопільської області.

1 коментар

  1. Нехай спочатку прокуратура попіклується про своїх прокурорів, які і слова видавити із себе не можуть. По даній справі прокуратуру представляв пан Левчук, який навіть на зачитування рішення суду не з’явився. Єдине, що міг зробити так це заперечити щодо клопотання адвоката: видавив два слова “не погоджуюсь”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here