Головна Новини Прокуратура зайнялася травмуванням учня в коледжі

Прокуратура зайнялася травмуванням учня в коледжі

прокуратураПрокуратурою м. Тернополя порушено кримінальну справу стосовно службових осіб одного із товариств з обмеженою відповідальністю за фактом порушення законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці, що заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого, за ст. 271 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що товариство уклало з одним з тернопільських коледжів угоду про надання робочих місць учням для проходження виробничого навчання та практики під керівництвом посадових осіб підприємства.
Однак, коли керівники виробничого навчання та практики перебували у відпустці, службові особи підприємства не призначили нового наставника для одного з учнів при проходженні ним виробничої практики. І коли практикант підсушував газорізальною установкою диск колеса вантажного автомобіля, на прохання водія вантажівки, гумову автошину вирвало із зовнішнього ободу від нагрівання диска. Стиснутим повітрям учня відкинуло від автомобіля.
Травмованого юнака госпіталізували до лікарні з комбінованою травмою: опіки полум’ям І-II ст. обличчя, правого передпліччя, кисті, лівого стегна, гомілки, 16% поверхні тіла, закритий перелом кісток тазу, забій правого плеча, стегон, гомілок, нижньої щелепи тощо.
На даний час у справі триває слідство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here