Головна Новини Прокуратура вимагає відшкодувати гроші за користування землею

Прокуратура вимагає відшкодувати гроші за користування землею

земляПрокуратура Тернопільської області звернулася до суду з позовом в інтересах територіальної громади про стягнення з суб’єкта господарювання 110 тисяч гривень втрат сільськогосподарського виробництва.

 

Прокурорською перевіркою встановлено, що на Теребовлянщині депутати Золотниківської сільської ради на сесії прийняли рішення про передачу місцевому підприємству в оренду землю площею 7 га для промислової розробки покладів вапняку за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

Одночасно цим же рішенням суб’єкта господарювання зобов’язано відшкодувати до місцевого бюджету 110 тис. грн. втрат сільськогосподарського виробництва, спричинених вилученням зазначеної земельної ділянки з сільськогосподарського обороту.

Проте, як виявилося, підприємство використовує землю, а втрати за її користування не сплатило у передбачений законодавством 2-місячний термін.

Враховуючи викладене, прокуратура області пред’явила до суду позов з вимогою стягнути з господарюючого суб’єкта до бюджету 110 тис. грн. втрат сільськогосподарського виробництва.

Позов прокуратури перебуває на розгляді господарського суду Тернопільської області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here