![305060400_188778586857742_5406993008806814408_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/305060400_188778586857742_5406993008806814408_n-1-640x360.jpg)
Мешканець Бережан обурений станом меморіального комплексу “Лисоня”. Щороку з нагоди річниці легендарних боїв на Лисоні влаштовували заходи, іноді навіть пісенний фестиваль. Цьогоріч ситація змінилася. Жодної згадки про Лисоню, а саме головне, меморіал навіть ніхто не прибрав.
“6.09.2022… “106-та річниця бої на Лисоні.”
Панове, підкажіть, можливо я чогось не знаю…Але…хіба так має виглядати місце, де полягли Герої ??? Не думаю…
Правильно: “навіщо його прибирати, туди і так ніхто не ходить”. А комунальні служби, не спішать щось робити…де влада, де всі…Тепер самі думайте:” хто правий, а хто винен”. Вони пожертвували своїм життям, а виявились, нікому не потрібними, навіть тим, заради кого це зробили.
От така “ситуація” малята…” – написав Владислав Невгад
Маряна Наливайко-Лозинська “відкривали меморіал дуже людно. Були пісні, почесна варта, святі отці, багато від влади і простих смертних. Минув рік та і по всьому?”
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/305028015_188778680191066_964120511523627579_n-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/304968614_188778633524404_1122554495916848741_n-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/305051074_188778536857747_269745671980795041_n-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/305758654_188777896857811_5508513981463581724_n-scaled.jpg)
Автор: Наталя Зозуля