Головна Новини Проблему фінансування залізничної лікарні вирішують через ОДА

Проблему фінансування залізничної лікарні вирішують через ОДА

2 (1)З проханням вирішити проблему фінансування Тернопільської залізничної лікарні звернулися працівники медичного закладу до Тернопільської обласної державної адміністрації 24 березня. За словами працівників лікарні, грошей, що їх виділяють з місцевого бюджету, не вистачає на виплату зарплат та погашення заборгованості за енергоносії.

Нагадаємо, з 1 січня фінансування закладів охорони здоров’я Міністерства інфраструктури, що обслуговують працівників залізничного транспорту, передбачено з місцевих бюджетів.
За словами виконувача обов’язків заступника голови ОДА Івана Бабійчука, цільові субвенції для галузі охорони здоров’я виділяються в залежності від кількості населення в області. Частина мешканців Тернопільщини – пенсіонери-залізничники, працівники залізниці та їхні сім’ї, яких обслуговує залізнична лікарня. Тому частина коштів, виділених на райони з субвенції, передбачена також і на фінансування медичного закладу Укрзалізниці і їх потрібно передати на баланс міської ради, яка віднедавна фінансує залізничну лікарню.

«Вивчивши детальніше ситуацію, ми надішлемо звернення до районних рад з проханням передати необхідні кошти на баланс міської ради, – підкреслив Іван Геннадійович. – Також ми розглядаємо можливість виділення додаткових коштів на цей медичний заклад з перерозподілу обласного бюджету, оскільки у лютому та березні перевиконання обласного бюджету становить близько 150%».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here