Головна Новини Прихвостень народного депутата піариться на сльозах рідних воїна АТО

Прихвостень народного депутата піариться на сльозах рідних воїна АТО

Головою Чортківської РДА для пошуку зниклого в зоні АТО Олега Барни було “вжито заходів”, а саме – він подав запит чи дйсно Олег Барна служить і зараз перебуавє в зоні АТО.

Головою Чортківської РДА є такий собі Віктор Шепета. Цей чоловік фактично все своє свідоме життя займався тим, що протирав штани в партії «Батьківщина», очолюючи її багато років поспіль на Чортківщині. Ще він відомий тим, що є багаторічним і відданим підлабузником нардепа і свого політичного боса Василя Деревляного. Саме завдяки цьому він і був призначений кілька місяців тому керівником  райдержадміністрації на Чортківщині.  Через що матюкалися чи не всі свідомі чортківчани.

 

Про його успіхи на цій відповідальній посаді сказати нічого. Зате для себе Шепета придумав, як використати посаду у власних цілях.

Нещодавно стало відомо, що цього чиновника – політика партія «Батьківщина» висунула кандидатом у народні депутати по мажоритарному окрузі «167 (Чортківський, Борщівський і Заліщицький райони). Там же, наскільки нам відомо, буде балотуватися і Олег Барна, якого підтримує партія Президента.  І от до чого додумався Віктор Шепета, щоб облити брудом конкурента.

 

Днями стало відомо, що Олег Барна, який в даний час воює в зоні АТО, перестав виходити на зв’язок. Звісно, його рідних це схвилювало. Брат, батько і мати, сімя Олега почали його розшукувати – через воєнкомати, міністерство оборони, соцмережі. Після кількох днів  тривожних пошуків Олег Барна вийшов на зв’язок. Живий. Згодом нам вдалося зясувати подробиці.

 

На відміну від багатьох політиків, які тільки піаряться, що начебто перебувають в зоні АТО, а насправді сидять в тренувальних таборах, Олег Барна ще на весні пішов добровольцем до війська. І не в добровольчі  чи міліцейські батальйони, а безпосередньо по лінії міністерства оборони в спецпідрозділ. І з перших же днів він в самому пеклі неоголошеної Росією війни. Зрозуміло, щоб не розголошувати військову таємницю, ми тільки зазначимо, що він в складі свого підрозділу в Луганській області, неподалік від кордону, виконує бойові завдання. Звісно, це вимагає секретності, а тому якийсь час він не мав змоги повідомити рідним про себе.

 

До чого тут Шепета, запитаєте ви?  А Шепета, який сидить останні місяці в затишному кабінеті, вирішив попіаритися на зникненні Олега Барни та на хвилюванні його рідних (для яких кожна хвилина без вістки про Олега на війні є горем і сльозами) з цього приводу. І ось на офіційному сайті Чортківсьскої РДА він звертається зі «слізливим» листом до міністра оборони України (див.фото). А згодом це звернення поширюють підконтрольні Шепеті місцеві ЗМІ під заголовками на кшталт «Голова РДА який пройшов “майдан”, написав листа міністру оборони, чи дійсно О.Барна служить в зоні АТО?»

 

Ось так голова Чортківської РДА Віктор Шепета, спекулюючи на хвилюванні рідних Олега Барни та використовуючи офіційний ресурс для власного піару, намагається зайвий раз нагадати про себе виборцям.

Та навіть регіонали, будучи при владі на Тернопільщині, не додумувалися до такого цинізму задля власної реклами. В цьому їм далеко до прислужників Деревляного в особі Віктора Шепети…

 

cn


cn1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here