Головна Новини “Припиніть знущання над нашими дітьми”: на Кременеччині батьки вийшли на протест

“Припиніть знущання над нашими дітьми”: на Кременеччині батьки вийшли на протест

Близько 40 жителів сіл ЧугалІ та Іванківці Кременецької громади протестували під міською радою. Про це розповіла одна із учасниць протесту, вчителька Чугалівської гімназії Оксана Кричковська.

За її словами, вимагали не перепрофільовувати Чугалівську гімназію у початкову школу і не закривати навчальний заклад в Іванківцях. Кричковська каже, у цих селах відбулись громадські слухання, на них жителі проголосували проти реорганізації закладів:

“Ми запитували в місцевої влади, чому саме наша школа пішла під реорганізацію. Їхня відповідь була дуже цікавою – тому що є автобус, а отже, можна довозити до інших шкіл наших дітей. Виходить, якби в нас не було автобуса, школу б не зачіпали? Нам сказали, що сесія відбулася, рішення прийняте. Якщо ми не задоволені – можемо подавати до суду”, повідомляє Суспільне.

За словами Оксани Кричковської, зараз у Чугалівській гімназії навчаються близько 50 дітей, ще семеро прийдуть в перший клас у вересні. А в початковій школі Іванківців навчаються 12 дітей. Із головою Кременецької громади Андрієм Смаглюком кореспонденти Суспільного не змогли зв’язатися. Він не підняв слухавку. Начальниця обласного управління освіти Ольга Хома сказала, що її про реорганізацію цих шкіл громада не повідомляла.