![news_20220519_121714_1652951834](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/news_20220519_121714_1652951834-640x480.jpeg)
Жінку зупинили військовослужбовці Держприкордонслужби для перевірки документів.
При собі росіянка 1970 року народження мала картку паломника Свято-Успенської Почаївської Лаври, а в телефоні громадянки прикордонники виявили листування та підписку на контент антиукраїнського характеру.
Спочатку росіянка не хотіла давати свій паспорт на перевірку та обманювала, що у неї його немає. Натомість на перевірку надала посвідку на проживання у одній з країн ЄС. Прикордонники встановили, що жінка порушила термін перебування в Україні, за що її згодом притягнули до адміністративної відповідальності.
Тепер «відмолювати гріхи» за своїх співвітчизників їй доведеться в СБУ, куди її передали.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/news_20220519_121655_1652951815.jpeg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/news_20220519_121705_1652951825.jpeg)