Головна Новини Приклад безмежної сили волі: у тернопільській лікарні за десять днів поставили...

Приклад безмежної сили волі: у тернопільській лікарні за десять днів поставили на ноги молодого чоловіка

Знаєте з чого починається процес одужання? З любові. З любові до життя, з нестерпної жаги пізнавати світ та знову відкривати його можливості. І ми щоденно бачимо, як це почуття допомагає нашим пацієнтам боротись із захворюваннями та вставати на ноги, розповіли у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»

Пацієнт А, у віці 30 років з діагнозом: компресійна ішемічна нейропатія, що супроводжувалася плегією м’язів згиначів обох стоп, при поступленні у відділення він не міг навіть піднятися з крісла. Але на 10-й день реабілітації почав ходити з допомогою милиць, а далі робив самостійні спроби пересування. Він не лише показав приклад безмежної сили волі й бажання повернутись до активного життя, але й став мотиватором й стимулом для тих, хто поряд.

Ще одна надзвичайна історія – військовослужбовця, який переніс ампутацію обох нижніх кінцівок. А сьогодні ми спостерігаємо, які він навчається ходити на протезах за допомогою ходунків. Маленькими кроками він щодня йде до своєї власної перемоги.

Наше відділення реабілітації – це місце, де кожен день пацієнти відкривають нові горизонти, доводячи, що тіло може відновлюватись, навіть коли здається, що всі шляхи закриті. Результат таких досягнень – це спільна праця медиків й пацієнтів щодо відновлення ментального й фізичного здоров’я. Ми чітко знаємо, що всі зусилля були б марні без нестримної жаги та любові до життя та віримо у кожного.