Головна Новини Прес-служба міськради VS газета RIA плюс

Прес-служба міськради VS газета RIA плюс

ГудаПрес-служба Тернопільської міськради назвала неправдивою інформацію щодо передачі земельної ділянки місцевому забудовнику Ігорю Гуді, яка була опублікована у газеті «RIA плюс». Відповідне повідомлення з’явилося сьогодні на сайті міської ради, повідомляє ЗЗ
“У газеті «RIA плюс» від 7 грудня 2011 року № 49 була подана неправдива інформація під назвою “Мерія віддала нашу землю за копійки”. У ній сказано, що міські депутати по суті, «подарували» комунальну землю будфірмі, а виконком дав добро на зведення там багатоповерхівки. Така земля коштує більше 2 млн. грн., а обійдеться забудовнику максимум у 93 тисячі. Бюджет Тернополя не отримає нічого. Подана інформація не відповідає дійсності”, – ідеться у зверненні міської ради.
У прес-службі зазначають, що міська рада не “дарувала” жодних земельних ділянок приватним структурам. Передача в оренду земельних ділянок відбувається на основі чинного законодавства, а саме через аукціони. Приватне підприємство “Креатор-Буд” уклало договір суборенди з товариством з обмеженою відповідальністю “Тернопільський міський ринок ЛТД” і відповідно здійснює будівництво на його землі. З свого боку міська рада, згідно чинного законодавства лише дала погодження ТОВ “Тернопільський міський ринок ЛТД” на передачу приватному підприємству “Креатор-Буд” в суборенду земельної ділянки. При видачі містобудівних і обмежень з ПП “Креатор-Буд” було укладено договір на пайову участь, яким передбачена сплата підприємством 3 % на розвиток соціальної інфраструктури міста, а це близько 300 тисяч гривень до міського бюджету!
“Звідки автор статті взяв інформацію про грошову оцінку цієї землі невідомо. Якби дана земельна ділянка виставлялась на земельний аукціон у 2011 році, то її стартова ціна складала близько 500 тис. грн., а не два мільйони, як стверджує журналіст”, – зазначають у мерії. – “Не зрозумілою є і загальна мотивація написання публікації. Журналіст не поцікавився у міської ради яка ситуація є насправді, а просто оприлюднив недостовірну інформацію”.
Відтак, Тернопільська міська рада вимагає від редакції RIA плюс та автора статті публічного спростування поданої інформації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here