Головна Новини Президент взявся за новітні технології

Президент взявся за новітні технології

Янукович

ЯнуковичПрезидент України Віктор Янукович вважає інноваційно-інвестиційну модель розвитку України запорукою ефективності внутрішньої політики держави та економічного поступу.
Про це він заявив під час зустрічі з кандидатами на посаду голів районних державних адміністрацій, – повідомляє прес-служба глави держави.
«Ефективність внутрішньої політики ми можемо забезпечити тоді, коли в її основі буде закладена інноваційно-інвестиційна модель розвитку», – зазначив глава держави.
У цьому контексті Віктор Янукович наголосив на необхідності постійної роботи з модернізації українських підприємств. «Необхідно втілювати енергозберігаючі технології, які дозволять нам випускати продукцію з конкурентоспроможною ціною», – сказав Президент.
Глава держави наголосив: інвестиції в національну економіку – це не лише перспектива розвитку країни, а й можливість створення нових робочих місць та збільшення випуску продукції з високою доданою вартістю. «Ми повинні думати, як переробляти наші сировинні ресурси, як на різних етапах покращувати технології», – зазначив він.
Україна повинна орієнтуватися на передові й перспективні світові технології, наголосив глава держави. «Нам треба створювати всі умови для розвитку науки, інновацій, новітніх технологій», – резюмував Президент.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here