Головна Новини Прапор Тернополя який майорів над корветом повернуть в рідне місто

Прапор Тернополя який майорів над корветом повернуть в рідне місто

f.nk19.02.11r.013Протичовновий корвет «Тернопіль» залишив український екіпаж, а прапор міста Тернополя і прапор ВМС України скоро будуть у Тернополі, їх передадуть міській раді.

 Станом на на 9.20 пятниці 21 березня 2014 року за телефонним повідомленням капітана 3 рангу Максима Ємельяненко, корвет переміщений від 15 причалу де він був заблокований в Корабельну бухту Севастопольської гавані, яка є під більшим контролем військових моряків Чорноморського флоту Російської федерації. Корабель під контролем військових Росії і «самооборони Криму». Український екіпаж що відмовився зрадити присягу України зійшов на берег, оскільки майже усі члени екіпажу контрактники і більша частина має сім’ї у Севастополі пішли по домівках на короткий віддих. Український-військово морський прапор і прапор міста Тернополя будуть передані в міську раду нашого міста.

          Як архівіст і військовий історик я висловив прохання щоби вимпели і і інші свідчення участі нашого протичовнового корвета «Тернопіль» у міжнародних навчаннях і бойових службах були передані по можливості в Державний архів Тернопільської області і Тернопільський обласний краєзнавчий музей, зараз ці вимпели і пам’ятні дошки члени українського екіпажу забрали з корабля що знаходиться під контролем російських військових. Впевнений що згодом вони займуть знову почесне місце в кают-компанії корвета чи саме цього що зараз знаходиться в російському полоні, чи корабля нового проекту який буде гордо носити ім’я  «Тернопіль».  Попередні екіпажі що здійснювали важкі походи у Середземне море і громада Тернопілля, що так безприкладно підтримувала свій корабель заслужили на це. Особисто я не збираюсь припиняти роботу над третім виданням книги «Протичовновий корвет Тернопіль» до неї увійдуть і сторінки нашої слави і трагедії 2014 року. Нашу новітню військово-морську історію від нас не забрати нікому…

 

Ігор Крочак,

1 коментар

  1. І буде файне місто Тернопіль пишатися ганьбою і зганьбленим прапором…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here