Головна Новини Правий сектор вимагає справедливості від прокурора і керівництва міліції

Правий сектор вимагає справедливості від прокурора і керівництва міліції

pavy sektorНа Тернопіллі “Правий сектор” вимагає покарати п’яного міліціонера, якого затримали активісти.

Тест відкритого листа до прокурора оласті Юрія Гулкевича і керівника міліції Василя Облещука подаємо повністю.

“У ніч з 21-го на 22-ге травня, в м. Гусятин, Тернопільської області, близько 24-ої години, членами нашої Організації був помічений автомобіль марки WV Passat B5, номерний знак ВО 4655 АЕ, який на високій швидкості рухався по вулиці Тернопільська в сторону центру міста, створюючи велику небезпеку для пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Через кілька хвилин даний автомобіль здійснив зупинку по вул. Пр. Незалежності біля магазину «Орхідея» і з нього вийшли три особи в стані, який має всі ознаки вкрай нетверезого. Водієм автомобіля WV Passat B5, номерний знак ВО 4655 АЕ, виявився працівник міліції Гусятинського району, мешканець м.Гусятин – п. Галябарда Андрій. Далі ці три особи приступили до вживання алкогольних напоїв прямо біля тротуару. Громадянин Галябарда Андрій, знову здійснив маневр на авто і під’їхав ближче до місця розпиття алкогольних напоїв та увімкнув гучну музику, чим грубо порушував громадський порядок у нічний час. Членами нашої Організації, за телефоном 102, на місце здійснення правопорушення був викликаний черговий наряд міліції.

За кілька хвилин прибули працівники Гусятинського райвідділу міліції в складі: капітана міліції Капелюса Віталія Романовича, старшого лейтенанта Чорного Івана Петровича та лейтенанта Завадського Володимира Богдановича які, незважаючи на свідчення очевидців, відмовлялися вжити запобіжних заходів для затримання правопорушника та викликати ДПС і навіть почали наполегливо захищати свого колегу по пагонах. Після довгих дискусій, у яких працівники правоохоронних органів завзято відстоювали інтереси працівника міліції п.Галябарди Андрія, даний громадянин, покинувши авто, сховався у квартирі свого товариша неподалік місця подій. Близько 3:00 за кермо покинутої Галябардою машини сів працівник Гусятинської міліції капітан Капелюс Віталій Романович, здійснивши спробу наїзду на людину і завантаживши власника автомобіля поїхав у невідомому напрямку.

Просимо надати правову оцінку бездіяльності працівників міліції Капелюса В.Р., Чорного І.П., Завадського В.Б., яка проявилась, на нашу думку, у грубому порушенні присяги, службовому недбальстві та невиконані службових обов’язків. Одночасно, вважали б за необхідне надати оцінку поведінці А. Галябарди щодо її відповідності до високого звання міліціонера України.

Одночасно, вважаємо за необхідне повідомити, що на окремих членів Організації, які були свідками цієї ганебної ситуації чиниться психологічний тиск з боку працівників міліції, які виїжджали на місце події. На нашу думку, така ситуація є неприпустимою.

Лідер “Правого Сектору” у Тернопільській обл. Василь Лабайчук.”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here