Головна Новини Похиляк придумала чергову “схему”?

Похиляк придумала чергову “схему”?

Похиляк ОльгаВ Тернопільському міському відділі освіти вирішили «приватизувати» все, що батьки учнів купили для користування і полегшення в побуті  для своїх дітей. В залежності від класу і школи це і проектори, і принтери і чайники…

Тож, своїм Наказом пані Похиляк, вирішила, що все що купили батьки для навчання своїх дітей і досьогодні було власністю батьківських комітетів зробити власністю школи, а точніше дати у розпорядження директорів, а переказ коштів на казначейські рахунки це один із способів показати як упарвління освіти “фінансує” школи, а насправді це будуть робити, як і роблять зараз батьки.

Нагадаємо, що  пані Похиляк відома своїми одіозними ідеями.

1902714_659222467473502_1720133875_n

 

 

8 КОМЕНТАРІ

  1. А ЧОГО ТІЛЬКИ ЗАБОРОНИЛИ ЗБИРАТИ ГРОШІ НА ПОДАРУНКИ….нехай заборонять збирати гроші на подарунки для школи,на школу,заборонять гонити вчителів на всі мітинги,заборонять затикати всі дири вчителями і учнями,заборонять вимагати в батьків плату за різні заходи і концерти….я свідомо вжив слово «вимагати»….бо тільки туди вимагають гроші…а подарунки на свято ….це хіба така проблема…це справа кожної мами чи тата…і так було завжди…позор таким ккрівникам

    • зг1дна з1 вс1ма на 200%. Пока е нагода – треба гнати 11 так, щоб не могла зупинитися. 11 дурн1 1 нежиттевоспроможн1 накази т1льки нервують вчител1в, директор1в шк1л 1 враз1 це ж все на д1тях пот1м в1ддаеться. ск1льки можна з тих вчител1в знущатися? тепер до 8 березня вчепилися. зовс1м вже здур1ли. хай кожен святкуе що хоче. яка ж тут свобода, коли ти не можеш святкувати нав1ть те, що хочеш? свято – це особиста справа. 1 якщо я люблю вчительку сво1х д1тей – то мен1 н1хто не мае права заборонити прив1тати 11 з святом чи днем народження. 1 зам1сть того, щоб забивати голову дурницями соб1, вчителям, директорам, батькам учн1в – краще би зайнялася якоюсь корисною справою.

  2. Похиляк О. П.- хабарниця №1 в масштабах області. Що тут дивного в порівнянні із торгівлею директорськими посадами (15 000 у.о.) Оце масштаб!!! Куди та люстраційна комісія дивиться? Коли Похиляк О. П. ще на посаді , а не у відповідних для її витворів місцях!! !

  3. Цікаво чи для неї теж відмінили хабарі на 8 березня, чи їй все можна? І надалі вимагають з батьків гроші на ремонти для садочків, на потреби групи. Нічого не бояться.ЇЇ першу гнати в шию, а за нею всіх керівників садочків за ті хабарі.Перевірити в якому вона будинку живе і що нагребла за той час.І куди дивиться наша влада, кришують її. Люди всі добре знають що робиться в тій освіті. Де той правий сектор на неї? Вже привласнює те що зроблене за гроші батьків бо незнає як відповісти за накрадене??? За все відповість тепер перед народом.

  4. Похиляк необхідно негайно усунути, інакше вона ще натворить… Вона дуже “слизька” особа, їй вірити не можна.

  5. …а на рахунок подарунків на 8 Березня… А якщо я хочу просто подякувати хорошому вчителю, який вкладає душу в мою дитину, то чому я це не можу зробити? Не як хабар… А від щирого серця. Просто, чисто по людськи.

  6. Якщо мер незвільнить Похиляк О.П. я йду на штурм на міську раду.Даю 48 год.Досить тупості злодійства позору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here