Головна Новини Потрібно оцінити серверну ТНТУ

Потрібно оцінити серверну ТНТУ

images (1)З метою  наступного розрахунку  орендної плати потрібно визначити ринкову вартістьчастини серверної кімнати площею 2 кв.м на 5-му поверсі навчального корпусу №1 ТНТУ ім. І. Пулюя, що на вул. Руській, 56 у  Тернополі.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна,  відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 12 червня 2014 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 4 червня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85.Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” № 21(818) за 28 травня 2014 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here