![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-1-640x480.jpeg)
На автодорозі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече не розминулися дві іномарки. В результаті удару до лікарні з тілесними ушкодженнями потрапили водії та пасажир.
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 10 квітня у селі Яблунів Чортківського району.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-1-scaled.jpeg)
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій автомобіля Mazda 6 не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху і допустив зіткнення з автомобілем Fiat Doblo.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-scaled.jpeg)
В результаті удару обидвох водіїв та пасажира з Mazda 6 доправили до лікарні. За попередніми даними, кермувальники на момент ДТП були тверезі, але у них взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.