![265036772_3026508027609567_3233159678708834749_n перевізник](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/265036772_3026508027609567_3233159678708834749_n-640x360.jpg)
Йдеться про маршрут «СЕ Борднетце – Залізничний вокзал – Бердо». Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні виконавчого комітету, котре відбудося сьогодні, 7 грудня.
Натомість тимчасовим перевізником призначили КП «Благоустрій». «Ми вимушені були прийняти таке рішення, адже Чортківське АТП систематично порушувало графік перевезення, а водії часто взагалі відмовлялися їздити за вказаним маршрутом. З
абезпечити мешканців району Бердо та Залізничного зручним сполученням – наш обов’язок, тому вже в скорім часі тут курсуватиме автобус, який є на балансі КП «Благоустрій», – прокоментував міський голова Володимир Шматько. До слова, графік перевезень залишається незмінним.