Головна Новини Порушень на понад 3,7 млн грн виявили тернопільські аудитори у...

Порушень на понад 3,7 млн грн виявили тернопільські аудитори у Відділі освіти Кременецької райдержадміністрації

гроші

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності у Відділі освіти Кременецької райдержадміністрації за період з 01.05.2014 по 31.12.2018 виявили фінансових порушень на суму 3764,8 тис. грн.

Аудитори виявили, що відділ освіти без відповідних рішень органу місцевого самоврядування безоплатно передав трьом об’єднаним територіальним громадам майна на загальну суму 3464,1 тис. грн.

Не за нецільовим призначенням відділ освіти використав 33,5 тис. грн коштів освітньої субвенції, які спрямував на оплату вартості комунальних послуг, спожитих дошкільними підрозділами навчально-виховних комплексів.

Утриману із працівників після завершення бюджетних періодів 2015-2018 років заробітну плату з нарахуваннями на неї, відділ освіти не перерахував в дохід місцевого бюджету, а використав на здійснення поточних видатків, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом коштів на загальну суму 28,9 тис. грн.

Окрім того, установлено зайві витрати на виплату заробітної плати, оплату завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт, покриття за рахунок коштів загального фонду кошторису витрат, які мали здійснюватися за рахунок коштів спеціального фонду, загалом на суму 216,8 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам під час ревізії відшкодовано втрат на суму 215,4 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 19 посадових осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами ревізії керівнику закладу направлено письмові вимоги, про встановлені порушення поінформовано органи управління обєкта контролю.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here