Головна Новини Порушено кримінальну справу стосовно службових осіб держпідприємства, які заподіяли шкоду бюджету на...

Порушено кримінальну справу стосовно службових осіб держпідприємства, які заподіяли шкоду бюджету на 120 тис. грн.

прокуратураПрокуратурою міста Тернополя порушено кримінальну справу стосовно службових осіб одного з державних підприємств за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення, за ст.ст ч.2 364, ч.2 366 Кримінального кодексу України.

Дослідчою перевіркою встановлено, що службові особи державного підприємства розмістили оголошення в державному офіційному друкованому видані про проведення відкритих торгів на закупівлю бітуму масою 380 тон.
Уже через місяць одне із ТзОВ поставило філії вищезгаданого підприємства будівельний матеріал загальною масою 250.047 тон, який службові особи філії держустанови використали на виготовлення асфальтобетонних сумішей.
У подальшому службові особи держустанови, достовірно знаючи, що поставлений бітум уже використаний, акцептували пропозицію конкурсних торгів ТзОВ за ціною лота, що на 120 000 грн. перевищувала середньо ринкову ціну, чим заподіяли державному бюджету тяжкі наслідки. За результатами торгів, між ДП та ТзОВ було укладено договір на поставку будівельного матеріалу масою 380 тон.
Окрім цього, службові особи держпідприємства, достовірно знаючи, що бітум масою 250,047 тон станом на момент акцепту пропозиції ТзОВ використаний, склали та підписали з ТзОВ фіктивний договір, згідно з умовами якого будівельний матеріал начебто перебував на зберіганні у філії ДП.
На даний час у справі триває досудове слідство.

1 коментар

  1. Хто сяде, Пахло чи Яник , за нецільове використання державних коштів ? Чи вже на тому світі будуть крутитись в домовині?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here