Головна Новини Попри зростання ціни на газ, тернополяни за тепло не платитимуть більше, –...

Попри зростання ціни на газ, тернополяни за тепло не платитимуть більше, – міська рада

рахунки за газ

Незважаючи на підвищення ціни на газ, тернополяни за тепло не платитимуть більше, – повідомили у Тернопільській міській раді.

У жовтні 2020 року «Нафтогаз» підвищив ціну на природний газ як для населення, так і для виробників теплової енергії. Суттєве підвищення торкнеться і КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Відповідно до нових тарифів, ціна на газ для підприємства зросте на 24,4%, тобто комунальне підприємство сплачуватиме 6448,92 грн. за 1000 куб.м. замість 5182,79 грн. Файне місто

«Газ у структурі діючого тарифу на теплопостачання становить 73,8%, – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал. – Незважаючи на здорожчання ціни газу, тернополяни не платитимуть за тепло та гарячу воду у жовтні більше. Натомість, платіжка за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання за жовтень зменшиться. Адже КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» провело перерахунок для споживачів централізованого опалення та гарячої води, так само, як проводило перерахунок кожного місяця впродовж останнього року – починаючи з жовтня 2019 року».

До слова, плата за послугу з централізованого опалення за жовтень поточного року для мешканців буде нижчою на 11%, а за послугу з централізованого постачання гарячої води – на 2,7-3,3% від сум, які були б нараховані за діючими тарифами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here