Головна Новини Понад 16 тисяч за торт: кондитерка з Тернополя зібрала гроші для армії

Понад 16 тисяч за торт: кондитерка з Тернополя зібрала гроші для армії

Тернопільська кондитерка Аліна Ярмакова зібрала понад 16 тисяч гривень для потреб армії завдяки акції в соцмережі.

За її словами, 16 050 гривень та 20 доларів за допомогою розіграшу в Фейсбуці вдалося зібрати за три дні, повідомляє Суспільне.

“До розіграшу долучилися близько сотні учасників. Один лот коштував 100 гривень, їх люди скидали мені на рахунок. Дехто з учасників перекидав три-п’ять тисяч, купуючи одразу десятки лотів. Тобто ці люди точно могли б собі дозволити купити торт, якби хотіли. Але ми розуміємо, що тут торт – не головне. Це вже як приємний бонус тому, хто виграв”, – каже жінка.

Раніше Аліна вже проводила такі розіграші, збираючи кошти для дітей, хворих на СМА. А зараз, каже, виникла ідея організувати такий розіграш, щоб зібрати кошти для потреб української армії.

“Мені хотілося допомогти більше. Тому я вирішила зробити те, що можу. Навіть звичайний тортик може допомогти зберегти життя”.

За словами кондитерки, отриману від розіграшу суму Аліна Ярмакова перекинула волонтерці Євгенії Сєрій, яку знає з 2014 року.

“Вона не збирає на дрібні речі: на джипи, пікапи, квадрокоптери для військових. Сторінка Євгенії відкрита, вона регулярно звітує про витрати, їй довіряють. Мені хотілося докласти якомога більшу долю. І ми всі разом це зробили”, – розповіла вона Суспільному.

Переможницею розіграшу стала Марія Шаплай з Тернополя. Саме її прізвище обрала програма Rundom.

Аліна Ярмакова каже, наповнення для кондитерського виробу вагою до трьох кілограмів переможниця зможе обрати самостійно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here