Головна Новини Понад 150 працівників та пацієнтів психоневрологічної лікарні в Почаєві перевірили на коронавірус

Понад 150 працівників та пацієнтів психоневрологічної лікарні в Почаєві перевірили на коронавірус

Зі 152-х протестованих в ОЛЦ працівників та пацієнтів Почаївської психоневрологічної лікарні коронавірус підтвердили в 44-х. Про це повідомила в.о. директорки лікарні Ірина Цюман, пише Суспільне

За її словами вже протестували 90 контактних працівників та усіх 62-х пацієнтів:

“З чоловічого відділення коронавірус підтвердили в 27-ми пацієнтів, з жіночого – у 5-ти. З працівників захворіли 7-ро медиків та 5 інших працівників. На COVID-19 захворіла директорка лікарні, вона перебуває на лікуванні в Тернополі. Окрім неї, шпиталізовані до Почаївської районної – троє: два пацієнти і один працівник. Інші, в яких виявили коронавірус – або на самоізоляції в лікарні, або на амбулаторному лікуванні”.

Ще 28-го квітня цю ситуацію розглянули працівники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини. За зазначеними фактами, на адресу Тернопільської ОДА вони надішлють акт реагування, про це повідомляють на сайті Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Із запровадженням карантину з 12-го березня нових пацієнтів у заклад на планове лікування тимчасово не приймають. Пацієнтів, стан яких дозволяє продовжувати лікування в амбулаторних умовах, виписують, – розповіла Ірина Цюман.