Головна Новини “Помер насильницькою смертю” – з’явилися подробиці смерті заробітчанина з Тернопільщини у Франції...

“Помер насильницькою смертю” – з’явилися подробиці смерті заробітчанина з Тернопільщини у Франції (Відео)

Як повідомляв раніше Реально у Франції 2 жовтня знайшли бездиханне тіло жителя Бучацького району, села Стінка, що на Тернопільщині, Василя Штанграта.

29-річний чоловік приїхав у чужу країну на заробітки. За дивних обставин зник ще 8 вересня. Рідні загиблого кажуть, що ще цього дня з ним розмовляли, і несподівано обірвався зв’язок.

Далі рідні Василя вийшли на землячку, уродженку Бучаччини, президента франко-української асоціації “Арт, культура і креативність” Любов Бондарчук. Жінка займалася пошуками молодика з 12 вересня. Жінка каже, що справа ускладнилася тим, що чоловік не мав нікого з рідних у країні, ще й працював неофіційно. Його у Франції сприймали як туриста.

Пані Люба каже, що завдяки громаді вони розшукали усіх з ким покійний Василь жив, працював, навіть з ким він їхав у поїзді. Жінка каже, що це перший випадок такого зникнення українця на території Франції…

Тіло було дуже понівечене. Добре, що приїхав брат і провели упізнання. Брат покійного, Володимир, до нині не може повірити у те, що трапилося. Каже, що Василь для сім’ї був надією і опорою. Ніколи не встрягав  у бійки чи погані компанії.

Поліція розслідує вбивство, пані Люба каже, що надали правоохоронцям докази того, що смерть земляка  була насильницькою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here