Головна Новини Помер легендарний футболіст з Тернопільщини Іван Ванат

Помер легендарний футболіст з Тернопільщини Іван Ванат

помер

У вічність відійшов легендарний воротар футбольної спільноти Монастирищини та всієї Тернопільської області Іван Миколайович Ванат.

Його серце перестало битися 8 листопада, повідомив екс-голова Монастириської РДА Володимир Геда, зазначає тижневик «Номер один».

«Прийміть щирі співчуття із втрати дорогої людини – чоловіка, батька, дідуся Івана Миколайовича, прекрасного сім’янина. Світла пам’ять про нього завжди залишиться у спогадах монастирищан. Нехай Господь прийме його душу і розмістить там, де всі святі його спочивають», – сказав Володимир Геда.

Останнім часом Іван Миколайович хворів, мав інсульт, знаходився в лікарні. Болячки не відступили…

Похорон Івана Миколайовича Ваната відбудеться сьогодні, 9 листопада.

Нагадаємо, що свого часу Іван Ванат став чемпіоном Тернопільської області серед школярів, виступаючи за команду Монастириського району. Після школи подався у Борщів, де навчався в місцевому технікумі, а також боронив воротар борщівської футбольної команди, адже тоді Монастириський район ліквідували (приєднали до Бучацького), відповідно не було там футбольної дружини. Будучи в армії вигравав з командою військової частини першість округу. Повернувшись з війська до Борщова, працював у місцевому АТП, був водієм автобуса Борщів – Львів. Згодом перебрався до рідних Монастириськів, де продовжив грати футбол і трудився механіком у місцевому РЕСі. В 1972 році через травму коліна змушений був залишитися воротарське ремесло, однак постійно слідкував за виступами місцевих футбольних команд.

Щирі співчуття рідним та близьким!

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here