Головна Новини Помер відомий місіонер УГКЦ, отець-редемпторист Михайло Шевчишин

Помер відомий місіонер УГКЦ, отець-редемпторист Михайло Шевчишин

31 січня, відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, відомий місіонар, проповідник, ієрей підпільної УГКЦ, отець-редемпторист Михаїл Шевчишин.

а життя священник був відзначиений премією за особливий внесок у розвиток екуменічного діалогу, діалогу культур і народів, міжрелігійного та міжнаціонального порозуміння, за благодійну діяльність та особистий життєвий приклад жертовності та гуманізму. Відзнаку заснував у 2010 році Комітет із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Отець Михайло Шевчишин в часи підпільної діяльності Церкви проводив численні реколекції для священиків, монахинь та мирян. Займався вихованням молодих хлопців, які готувалися до священства або ж до монашого життя. У радянські часи був переслідуваний. За незалежної України нагороджений орденом Костянтина Острозького за визначні заслуги у розвитку соціальної сфери, благодійність та активну участь у реалізації соціальної політики в Україні.

Своїм життям о. Михайло утверджував непохитність віри священичим та місійним служінням як у часи радянського комуністичного режиму, коли УГКЦ перебувала у підпіллі, так і в часи Української незалежності – багаторічним вихованням та духовним проводом майбутніх священиків.

Архиєпископ Василій, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ, єпископ-помічник Теодор, працівники курії архиєпархії, духовенство Тернопільських деканатів висловлюють щирі співчуття родині покійного, згромадженню Найсвятішого Ізбавителя. Нехай Всемилостивий Господь прийме душу о. Михаїла до Небесної Оселі, де всі святі і праведні спочивають.

io1

Розпорядок заупокійних богослужінь за о. Михайлом Шевчишином, ЗНІ:

Понеділок, 1 лютого 2021, храм Успіння Пресвятої Богородиці м. Тернопіль, вул. Острозького, 55:

8:30 – заупокійна св. Літургія;

19:00 – чернечий Парастас.

Впродовж дня можна попрощатися з покійним о. Михайлом у храмі Успення.

Вівторок, 2 лютого 2021, – перевезення домовини до Львова:

13:00 – Чин чернечого похорону у храмі свщмч. Йосафата, вул. Замарстинівська, 134, Львів.

Опісля, поховання на чернечому цвинтарі Редемптористів на Збиранці (Голосківське кладовище).

io3прес-служба архиєпархії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here