![264840293_1857062444481172_7286910361289806135_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/264840293_1857062444481172_7286910361289806135_n-640x357.jpg)
“7 грудня, зупинилося серце депутата Монастириської міської ради від ВО “Батьківщина” Марії Павлік.Тернопільська обласна організація ВО “Батьківщина” щиро сумує з приводу передчасної смерті Марії Юріївни та висловлює щирі співчуття родині, друзям та колегам покійної” – повідомили на сторінці ВО Батьківщина в Фесбук.
“Висловлюємо співчуття з приводу передчасної смерті депутата міської ради Павлік Марії Юріївни” – повідомив гоова Монастириської ОТГ Андрій Старух.