Головна Новини Поліцейський з Тернопільщини здобув перемогу на чемпіонаті світу з кікбоксінгу

Поліцейський з Тернопільщини здобув перемогу на чемпіонаті світу з кікбоксінгу

З 31 жовтня по 4 листопада в італійському місті Маріна-ді-Каррара проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу. У змаганнях  взяли участь команди з 73 країн світу, серед них  і українська збірна.
Українські спортсмени повернулися додому з перемогою. Здобути високі результати вдалося завдяки відмінній майстерності наших бійців. Один з них –кременчанин Андрій Голуб, інспектор з особистої безпеки Тренінгового центру  ГУПП в Тернопільській області.
Андрій  – неодноразовий чемпіон України з кікбоксингу, та вже вдруге здобуває перемогу на світовому турнірі. Професійно він займається спортом вже понад 7 років, а наставником у спортсмена став колишній працівник кременецької поліції – тренер Сергій Коптюк.
 Увесь свій вільний час боєць присвячує спорту, а ще тренує поліцейських в Тренінговому центрі окремих підрозділів ГУНП в Тернопільській області, є членом тернопільської обласної  організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.
Чемпіон світу впевнений – досягнути бажаного можна лише наполегливістю.  Своїй збірній кікбоксер приніс  золото у лайт та фулл контакті та бронзову нагороду у лайт лоу контакті.
Загалом українська збірна посіла третє  загальнокомандне місце.  Бажаємо нашому спортсмену-поліцейському подальших абсолютних перемог!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here