![lznyee-604x0-674x449-nj3cxo7phfzarbaf75gzb7a2el6dihaf](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/lznyee-604x0-674x449-nj3cxo7phfzarbaf75gzb7a2el6dihaf-640x427.jpg)
Зловмисникові загрожує до восьми років позбавлення волі.
До співробітників Чортківського районного відділу поліції звернулася жителька райцентру і повідомила про те, що невідомий чоловік викрав її сумочку з особистими речами.
Оперативно відреагувавши на повідомлення, правоохоронці за декілька хвилин затримали зловмисника. Ним виявився 42-річний чортківчанин. Чоловік скористався тим, що потерпіла залишила свої особисті речі на землі, а сама на дереві обривала вишні.
42-річного крадія затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Йому оголошено підозру за частиною 4 статті 185 (крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.