![209349035_1993431494129694_6831433078738169622_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/209349035_1993431494129694_6831433078738169622_n-640x480.jpg)
29 червня в селі Малашівці Тернопільської територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа сміття на полігоні твердих побутових відходів на площі орієнтовно 100 м.кв. Глибина залягання сміття в осередку пожежі – до 10 метрів. На місце події залучено черговий караул 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління в складі 2-х відділень, ОКЦ та оперативна Головного управління.
Також, на місці події працює 2 трактора та самоскид, що здійснюють просипку відсівом осередків пожежі.Станом на 15.30 год. ліквідація пожежі на Малашовецькому сміттєзвалищі триває. Площа пожежі становить орієнтовно 100 м.кв. До гасіння пожежі всього залучено:- від ГУ ДСНС – 4 од. техніки (в т.ч. 3 АЦ) та 16 чол. о/с.- від комунальних та інших служб – 5 од. допоміжної техніки. Організовано безперебійну подачу води на гасіння шляхом її підвозу.