Головна Новини Податківці виявили підпільну гуральню

Податківці виявили підпільну гуральню

На Тернопільщині


податківці в приватній садибі вилучили нелегальні підакцизні товари на понад 100 тисяч гривень

У рамках операції «Акциз» співробітники оперативних підрозділів Головного управління ДФС в області в ході розслідування кримінального провадження за фактами незаконного використання підроблених марок акцизного податку та незаконного виготовлення алкогольних напоїв не допустили надходження в незаконний обіг великої партії спирту.
Зокрема, під час обшуку, проведеного на території приватного домоволодіння, виявлено та вилучено 690 літрів спирту, знаряддя для виготовлення та упакування фальсифікованих алкогольних напоїв (тару, картонні коробки та картонні піддони для упакування незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів з написом «Пшенична»).
Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить 101,7 тис. гривень.
Слід зазначити, що кількість вилученого спирту є достатньою для виготовлення близько 3,5 тис. пляшок горілки, а втрати бюджету від ненадходження акцизного податку у разі їх реалізації перевищили б 70 тис. гривень. На даний час триває досудове розслідування.
Всього ж з початку року співробітники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили товари підакцизної групи на суму 6,1 млн гривень. Завершено розслідування та направлено до суду кримінальні провадження стосовно 5 осіб, які займались незаконним виготовленням та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here