Головна Новини Податкову очолив тернополянин

Податкову очолив тернополянин

податковаСьогодні Арсен Яценюк призначив на посаду керівника Податкової служби уродженця міста Тернопіль Ігора Білоуса.
Білоус досі жодного відношення до податкової сфери не мав. У його активі – робота в інвестбанку UBS, де Білоус очолював український бізнес. Також він трудився в російській компанії “Ренесанс Капітал”, де керував інвестиційно-банківським управлінням в Україні та Центрально-Східній Європі.
Крім того, він консультував олігарха Віталія Гайдука, а останнє місце його роботи – консультант в інвесткомпанії “Альтіус”. Основна сфера професійної діяльності Білоуса – розміщення облігацій, проведення публічних розміщень акцій (IPO) та угоди зі злиттів і поглинань.
????????????????????????????????????????Довідково: Ігор Білоус народився в 1978 році в Тернополі. Закінчив загальноосвітню школу №2. Вихованець “Пласту”. Після трьох років навчання у Тернопільському національному економічному університеті (колись – ТАНГ) перевівся у Київський національний економічний університет, який закінчив із відзнакою. Має ступінь з міжнародних фінансів Нортумбрійського університету (Ньюкасл, Велика Британія). Одружений, батько двох доньок.

За матеріалами: Українська правда, 7 днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here