Податкову очолив тернополянин
податковаСьогодні Арсен Яценюк призначив на посаду керівника Податкової служби уродженця міста Тернопіль Ігора Білоуса.
Білоус досі жодного відношення до податкової сфери не мав. У його активі – робота в інвестбанку UBS, де Білоус очолював український бізнес. Також він трудився в російській компанії “Ренесанс Капітал”, де керував інвестиційно-банківським управлінням в Україні та Центрально-Східній Європі.
Крім того, він консультував олігарха Віталія Гайдука, а останнє місце його роботи – консультант в інвесткомпанії “Альтіус”. Основна сфера професійної діяльності Білоуса – розміщення облігацій, проведення публічних розміщень акцій (IPO) та угоди зі злиттів і поглинань.
????????????????????????????????????????Довідково: Ігор Білоус народився в 1978 році в Тернополі. Закінчив загальноосвітню школу №2. Вихованець “Пласту”. Після трьох років навчання у Тернопільському національному економічному університеті (колись – ТАНГ) перевівся у Київський національний економічний університет, який закінчив із відзнакою. Має ступінь з міжнародних фінансів Нортумбрійського університету (Ньюкасл, Велика Британія). Одружений, батько двох доньок.

За матеріалами: Українська правда, 7 днів.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: