![1387265758_art5161_1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/02/1387265758_art5161_1.jpg)
Вчора у тернопільських групах у Вайбері та інших меседжерах серед батьків школярів розповсюджували повідомлення про те, що біля шкіл дітям пропонують різні психотропні речовини під виглядом Пепсі та інших популярних напоїв.
У Тернопільській поліції спростовують дану інформацію та повідомляють, що це фейк.
“Жодної інформації щодо невідомих осіб, які роздавали дітям солодощі на вулиці, до підрозділів поліції Тернопільщини не надходили” – повідомляє поліція.
Подібні хвилі повідомлень були і в інших областях, зокрема на Вінничині.