Головна Новини Повернути дівчинку, яка пішла з дому після сварки з батьками, допоміг поліцейський

Повернути дівчинку, яка пішла з дому після сварки з батьками, допоміг поліцейський

Випадок трапився у понеділок, 20 липня. Того дня у правоохоронця був вихідний.  Увечері він повертався від батьків зі Збаража  в Тернопіль. На дорозі поблизу райцентру помітив самотню дівчинку, яка йшла узбіччям. Поліцейський не залишився байдужим,  зупинився, аби з’ясувати у дитини, куди вона прямує сама та чи не потребує допомоги.
Як згодом з’ясувалося, неповнолітня пішла з дому після сварки з батьками. Дівчинку поліцейський доправив до обласного центру. Там її пошуками уже активно займалися правоохоронці, за допомогою до котрих звернулася стурбована мати.
Це вже не перший випадок, коли правоохоронець рятує людське життя. У січні 2019 року він разом зі своїм чотирилапим помічником Альфом розшукав у лісі зниклого мешканця Монастириського району. Керівництво Нацполіції краю неодноразово відзначало поліцейського за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлену мужність та професіоналізм.

Листом-подякою за сумлінне ставлення до службових обов’язків, високий професіоналізм, рішучість та оперативність при розшуку та поверненні додому безвісти зниклої дитини відзначили інспектора Кінологічного центру ГУНП в Тернопільській області Андрія Заяця. Нагороду лейтенанту поліції вручив заступник начальника Нацполіції краю Степан Яцух.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here