Головна Новини Повернувся з війни і травмувався: Іван Фінагін потребує допомоги небайдужих (Відео)

Повернувся з війни і травмувався: Іван Фінагін потребує допомоги небайдужих (Відео)

Він боронив державу на сході, а зараз потребує вашої допомоги. Іван Фінагін опинився в чужому місті та у складних життєвих обставинах. Чоловік приїхав на Тернопільщину у відрядження. Та під час виконання зварювальних робіт упав з чотирьохметрової висоти. Історію чоловіка дивіться у сюжеті Т1 Новини.

Іван Фінагін воював на Сході в районі Авдіївки, а зараз потребує допомоги небайдужих. Під час зварювальних робіт на будові у Тернополі він впав з 4-метрової висоти і пошкодив руку. Щоб рука знову стала робочою – необхідна операція.

“Два тижні назад о 16 годині я обірвався, висота була десь 4-4,5 метра. Упав на керамзит і на бетон. Без свідомості хвилин десь 5-10 пролежав”, – розповідає ветеран АТО Іван Фінагін.

Чоловік каже, приїхав до Тернополя з Вінничини. Тут перебував у відрядженні.

“Сам я з Вінницької області, Чечельницький район, село Каташин. Учасник бойових дій, служив 2017 рік з весни по осінь”, – каже Іван.

Після травми на будівництві чоловік ще три дні був змушений працювати з пошкодженою рукою. Роботодавець відмовився дати йому гроші на обстеження в лікарні, тому в медзаклад він не звертався. Коли рука набрякла і почала дуже боліти все ж прийшов у лікарню.

“Було проведено оперативне втручання. В подальшому він потребує лікування з метою закриття дефекту рани і початку реабілітаційного лікування. На даний час не має якихось чітких часових обмежень, але треба чим швидше. Якщо її не провести це збільшується ризик нагноєння і подальших гнійних ускладнень”, – каже лікар-травматолог відділу екстреної медичної допомоги КНП “Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги” Андрій Козовик.

Зараз рука чоловіка практично нерухома. Відновити її можливо лише за умови проведення операції та реабілітації. Загальна вартість усіх процедур 50 тисяч гривень. Військовий каже, планував звернутись у воєнний госпіталь, проте у Вінниці на залізничному вокзалі у нього вкрали посвідчення бойових дій. Без нього потрапити до медиків госпіталя – неможливо. Зараз чоловік шукає небайдужих людей, які допоможуть йому відновити вкрадений документ та просить допомогти фінансово з лікування.

Номер телефону Івана Фінагіна (098) 828 75 65.

Оля Боднар, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here