Головна Новини “Побільше б таких людей, швидше б війна закінчилася”: У Тернополі попрощалися з...

“Побільше б таких людей, швидше б війна закінчилася”: У Тернополі попрощалися з Юрієм Зливкою

У Тернополі провели в останню дорогу бійця 24 механізованої бригади 51-річного Юрія Зливка. Про це розповів Суспільному син загиблого Микола Зливко.

За його словами, Юрія мобілізували у червні 2022 року. Боєць брав участь у бойових діях на Донеччині, Херсонщині, Миколаївщині та Дніпропетровщині, повідомляє Суспільне

Прощання з бійцем Юрієм Зливком у Тернополі, "Домі печалі"

Прощання з бійцем Юрієм Зливком у “Домі печалі”. Суспільне Тернопіль

Попрощалися з Юрієм Зливком у “Домі Печалі” в Тернополі. Провести чоловіка в останню дорогу прийшов його побратим, військовослужбовець 24 бригади Євген Тхір. Каже, разом із загиблим воював на Донеччині, Херсонщині та Миколаївщині.

Євген Тхір, військовослужбовець 24 бригади, побратим загиблого

Євген Тхір, військовослужбовець 24 бригади. Суспільне Тернопіль

“Юра був моїм побратимом. Він став мені другим батьком. Завжди був готовий всім допомогти, щось порадити. Розумна була людина, начитана. Такого, чого б він не знав, напевно, не існує. Я казав: “Якщо Юра того не знає, то такого, напевно, немає”. Хорошою людиною був, з великим серцем. Побільше б таких людей – то скоріше б та війна закінчилася. Таких, як Юра. Він був одним з найкращих, з найдобріших. Я ще досі не можу повірити, що його немає. Усім нашим шкода”.

Похоронна процесія за Юрієм Зливком

Похоронна процесія за бійцем Юрієм Зливком. Суспільне Тернопіль

Попрощатися з Юрієм Зливком прийшла його однокласниця Світлана Папроцька. Розповідає, навчалася з ним з першого по одинадцятий клас.

Світлана Папроцька, однокласниця бійця Юрія Зливка

Світлана Папроцька, однокласниця Юрія Зливка. Суспільне Тернопіль

“Юра завжди був особливий. Він відрізнявся від усіх інших. Займався йогою. Одного разу ми всі в класі здивувалися, коли він так закрутив ноги за шию, що це було неймовірно, неможливо. Ми ще такого ніколи не бачили. Про йогу в ті часи ніхто й не чув. Думали, що він не розкрутиться, чесно кажучи. Але йому це вдалося, і він робив це потім неодноразово”.

Спогадами про загиблого батька поділився Микола Зливко.

“Батько був підприємцем. Добра, чуйна людина. Завжди міг допомогти, підтримати. Тільки приємні моменти згадуються постійно. Попри те, що не часто вдавалося з ним перетинатися, але кожна зустріч – одразу море емоцій, спогадів. Він завжди любив мене десь зловити, вивезти на прогулянку, на пікнік, побалувати. Дуже любив як мене, так і інших своїх дітей. Взагалі, дуже любив проводити час із дітьми та майже всіх вважав ніби своїми”.

Миколі Зливку, сину бійця Юрія Зливка, вручили прапор

Миколі Зливку, сину бійця Юрія Зливка, вручили прапор України. Суспільне Тернопіль

“Він до того проходив службу, але це ще було давно, десь 30 років тому. А потім йому на день народження, на його п’ятдесят років, вручили повістку. І він як законослухняний громадянин, справжній патріот вирушив одразу наступного дня до військкомату і впродовж місяця вирушив служити. Пишаюся, тому що не кожна людина горіла бажанням йти у військкомат. Герої не вмирають. Справжні герої України”.

Під час похорону бійця Юрія Зливка

Похорон бійця Юрія Зливка. Суспільне Тернопіль

Офіцер Тернопільського міського центру комплектування, лейтенант Владислав Солтис повідомив, що Юрій Зливко загинув 6 вересня у Дніпропетровській області.

Поховали бійця на Алеї Героїв у Тернополі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here