Головна Новини Питанням забезпечення Тернопільщини вагонами й тягачами займатиметься робоча група

Питанням забезпечення Тернопільщини вагонами й тягачами займатиметься робоча група

За підсумками виїзної наради Мінаргополітики, Укразалізниці та Мінінфраструктури, яка відбулася у п’ятницю минулого тижня в облдержадміністрації, вирішили створити робочу групу, щоб разом напрацювати спільні пропозиції та алгоритм дій щодо забезпечення Тернопільщини вагонами і тягачами. Участь у нараді взяло керівництво цих структур, голова ТОДА Степан Барна, його профільний заступник Іван Крисак, а також представники гірничодобувної галузі та сільського господарства.

Виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Володимир Крот запропонував сформувати шість ступінчатих маршрутів. Це, як він наголосив, не вирішить проблему в повному обсязі, але дозволить забезпечити регулярне вивезення зерна та будівельних матеріалів зі станцій (див. інфографіку).

У свою чергу голова Степан Барна звернувся до представників Укразалізниці з проханням підтримати одні одних. Він підкреслив: «З одного боку, є пропозиція бізнесу залучати капітальні вкладення в реконструкцію і відновлення вагонопарку і станцій. З іншого – ми готові піднімати питання щодо підтримки залізниці. І я готовий виступати комунікатором на рівні Кабміну та Верховної Ради».

Степан Барна запевнив, що не хотів загострювати питання із забезпеченням вагонами та тягачами, але ситуація не покращилася. «За підсумками наради, – резюмував він, – буде працювати робоча група, яка повинна внести пропозиції, а саме: які завдання ставляться перед нами як перед областю з точки зору покращення інфраструктури, залучення переробної та аграрної галузі та які зобов’язання бере на себе залізниця на території Тернопільської області. Про результати роботи проінформувати окремо».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here