Головна Новини Першому курсу Національної академії СБУ присвоєно ім’я тернополянина Руслана Муляра

Першому курсу Національної академії СБУ присвоєно ім’я тернополянина Руслана Муляра

31 серпня Голова Служби безпеки України Іван Баканов взяв участь в урочистостях складання Військової присяги курсантами першого курсу Національної академії СБУ, якому присвоєно ім’я співробітника спецпідрозділу ЦСО «А» полковника Руслана Муляра.

Сьогодні СБУ знаходиться на етапі реформування, але незважаючи на зміни, які відбудуться у структурі, Служба безпеки України завжди потребуватиме фахівців, для яких верховенство Закону, національні інтереси та права громадян завжди будуть пріоритетними.

«Присягаючи на вірність Українському народові, ви берете на себе великі зобов’язання та відповідальність, яка вимагає від вас бути професіоналами, патріотами, захисниками прав і свобод українців, оборонцями нашої країни», – наголосив Іван Баканов.

Серед курсантів половина курсу має середній бал атестату 180 і вище, у тому числі переможці та призери обласних олімпіад з української мови, фізики, права, інформатики, історії, члени Малої академії наук України. Всі «новобранці» мають хорошу фізичну підготовку і чимало спортивних розрядів, вдало пройшли професійно-психологічну та медичну перевірки. Абітурієнти продемонстрували високий рівень мотивації стати курсантами Національної академії СБУ та успішно склали випробування.

«Хочу подякувати батькам, які виховали гідних синів і доньок, майбутніх захисників безпеки України! І запевнити – вони в надійних руках професіоналів!» -зазначив Голова Служби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here