Головна Новини Першими боролися з коронавірусом: медик з Тернопільщини отримав звання “Заслужений лікар України”

Першими боролися з коронавірусом: медик з Тернопільщини отримав звання “Заслужений лікар України”

На Тернопільщині відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Медиків привітав заступник голови ОДА Ігор Гайдук. Також медичним працівникам було вручено нагороди за сумлінну працю.

Як зазначив Ігор Гайдук, медики міста Заліщиків перші стали на боротьбу із коронавірусом.

Як інформує пресслужба ОДА, саме у Заліщицьку лікарню був доставлений перший пацієнт в області із діагнозом COVID-19, пише 0352“Пандемія поставила перед нами багато викликів, а особливо перед медиками. Ми стикнулися із невідомим вірусом. І першими у боротьбі із COVID-19 виступили лікарі. У лікарнях підводили кисень до ліжко-місця, медзаклади закуповували кисневі концентратори та апарати ШВЛ. Медики працювали цілодобово. І лише завдяки вашим зусиллям вдалося врятувати чимало життів. І сьогодні, напередодні вашого професійного свята, хочу висловити вам свою вдячність. Дякую, за вашу віддану працю!”, – зазначив Ігор Гайдук.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника, Ігор Гайдук вручив нагороди медичним працівникам. Окрім того, заступник голови вручив почесну державну нагороду “Заслужений лікар України” Василю Оскоріпу – директору комунального некомерційного підприємства “Заліщицька центральна районна лікарня” Заліщицької районної ради.

Саме ж урочисте зібрання супроводжувалось концертною програмою. Із прийдешнім професійним святом працівників лікарні також привітала директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.