Головна Новини Перехід релігійних громад до ПЦУ намісник Почаївської лаври назвав затьмаренням розуму

Перехід релігійних громад до ПЦУ намісник Почаївської лаври назвав затьмаренням розуму

Владика  Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Володимир дав коментарі проросійському телеканалу ІНТЕР та розповів, що  звучать побоювання, що з часом монастирі можуть «перейти» до новстворенної структури «ПЦУ», а громади УПЦ (МП) зазанають утисків.

«Монастирі не переходили і нікуди вони не перейдуть, а тому ми постійно просимо Бога, щоб він не помрачав наш розум. Дорогі браття і сестри, не будемо впадати в паніку. Не будемо вдаватися в крайнощі. Ми же знаємо, що Христова Церква завжди переживала якість іспити, — нагадав митрополит Володимир, — ну і тепер, в ХХІ столітті, й нам з вами приходиться пережити те, що ми з вами переживаємо. А тому будьмо крепкі у вірі, стараймося не піддаватися ніяким провокаціям».

«Тому, що якщо ми лишимо себе правильної віри, ми лишимо себе вічного спасіння. Тільки постараймося вдуматися в ці слова — вічного спасіння. Якщо ми, не дай Бог, не унаслідуємо вічне спасіння, то ми будемо вічно страдати і каятися в тих помилках, які ми допустимо під час нашого тимчасового земного житія. А тому стараємося бути вірними Богу і його Святій Православній Церкві, в які ми з вами і знаходимося».

Нагадаємо, що на Тернопільщині вже є райони де до ПЦУ перейшли усі громади УПЦ (МП), і цей процес триває.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here